MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 4558007
nr 455 8007
Matsalsgrupp
Gustaviansk stil, 5 del + 2 ilägg [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 mars 2007
4/3 21:22:50
5/3 15:58:05
Den Gustavianska stilen